HABERLERTüm Haberler

Genç İnovatif Sağlıkçılar Kulübü'nün Bilimsel Başarısı

2-3 Aralık 2017 tarihleri arasında Acıbadem Üniversitesi'nde düzenlenen İleri Görüntüleme Sempozyumu'nda Genç İnovatif Sağlıkçılar Kulübü'nün(GİSK) yapmış olduğu bilimsel çalışmalara "Sözlü sunum ve Poster sunum kategorilerinde" 1.'lik, 2.'lik ve 3.'lük ödülleri verildi.

06
Ara

TÜMRAD-DER ve Acıbadem Üniversitesi iş birliği ile düzenlenen sempozyuma, Genç İnovatif Sağlıkçılar Kulübü üyeleri ile Kulüp Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Nuran Akyurt ortaklaşa yaptıkları 3 adet sözlü, 10 adet poster bildiri ile katıldı. Sempozyumda İleri Tanı ve Görüntüleme Teknolojisinde yeniliklerin yanı sıra çalışma koşulları, sağlık çalışanlarının iletişim becerileri, hukuksal değişiklikler ve meslek sorunları da tartışıldı. Yılmaz Baran, Erem Akyurt, Sevgi Ulutaş'ın Kulüp Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Nuran Akyurt ile yapmış oldukları bilimsel çalışma; Sempozyum Bilim Kurulu tarafından Öğrenci Çalışmaları Kategorisinde, sözlü sunumda 1.'lik ve poster sunumunda 1.'lik ödüllerine layık görüldü.

Sempozyumda Birtanem Nazik, Enes Yüzgüller, Ebrar Yiğit, Çağla Çetinkaya, Merve Pugar, Oktay Yaşar, Hasan Volkan Yıldırım, Yusufcan Özdemir, Hicran Akyol, Bilal Şahin, Gizem Sakal, Hanım Geçer, Güler Yıldırım, Canan Gümüş, Zeynep İncebey, Dilara Tosun, Erem Akyurt, Yılmaz Baran, Sevgi Ulutaş, Sevim Alaçam, Ayşe Aksu'dan oluşan GİSK ekibi ayrıca sözlü sunumda 2.'lik ve 3.'lük, poster sunumunda 2.'lik ve 3.'lük ödüllerini de almaya hak kazandılar. Ödül töreninde Sempozyum Başkanı Prof. Dr. Olcay Çizmeli, üm katogorilerde ödülleri toplayan GİSK ekibini tebrik ederek belgelerini takdim etti. Prof. Dr. Olcay Çizmeli, ödül töreninde yapmış olduğu konuşmada; İleri Görüntüleme Sempozyumu'nun her yıl aynı tarihlerde yapıldığını ve geleneksel hale gelen sempozyumda Acıbadem Üniversitesi olarak 2018 yılında da ev sahibi olduklarını açıkladı, katkı ve katılım sağlayan herkese ayrı ayrı teşekkür etti. 

 

Bu sayfa Marmara Üniversitesi tarafından en son 18.12.2017 11:27:11 tarihinde güncellenmiştir.

Kısayol tuşları hakkında bilgi Tüm Haberler Tüm Etkinlikler
Tüm Duyurular