Yay Platformu Üst Düzey Yöneticiler Toplantısı Yapıldı

İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) Yenilikçi ve Yaratıcı İstanbul Mali Destek Programı 2018 Yılı teklif çağrısı kapsamında desteklenmekte olan Yenilikçi Arayüz Yapıları Platformu Projesinde gelinen nokta düzenlenen toplantıda paylaşıldı. Projede katedilen yol 11 ortak ve iştirakçi kurumun üst düzey yöneticileriyle paylaşılarak, yöneticilere proje sürecini yakından inceleme fırsatı yaratıldı.

Marmara Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ömer Akgiray’ın ve İSTKA Genel Sekreter Vekili Dr. Fatih Pişkin’in katılımıyla düzenlenen toplantıda, Dr. Fatih Pişkin yaptığı konuşmayla söz konusu sürecin İSTKA için önemini vurguladı. 

Etkinliğin açılış konuşmalarını; İSTKA Genel Sekreter Vekili Dr. Fatih Pişkin, Marmara Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ömer Akgiray, Marmara Üniversitesi İnovasyon ve Teknoloji Transfer Merkezi (MİTTO) Müdürü ve YAY Proje Yürütücüsü Prof. Dr. Ahu Uncuoğlu yaptı. 

Projenin “arayüz kapasite artırımı” amacı doğrultusunda, katılımcıların görüş ve beklentileri alınarak arayüz yapıları için ortak deklarasyon çağrısında bulunuldu.

 

 

HIZLI ERİŞİM