Rektörün Mesajı

     

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın takdir ve tensipleri ile Marmara Üniversitesi Rektörü olarak atanmış bulunmaktayım. Ülkemizin en saygın kurumlarından biri olan Marmara Üniversitesi Rektörlüğüne şahsımı layık gören Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN başta olmak üzere YÖK Başkanımız Sayın Prof. Dr. Erol ÖZVAR’a ve şahsıma teveccüh gösterip destekleyenlere en içten şükranlarımı saygıyla arz ederim.

Atandığım bu onurlu görev süresince Marmara Üniversitesine, siz değerli akademik-idari personelimizle birlikte hizmet etmekten büyük bir gurur ve onur duyacağımı ifade etmek isterim. Köklü bir geçmişten gelip güçlü bir geleceği birlikte inşa edeceğimiz inancındayım.

Ülkemizin yarınları olan Marmara Üniversitesi öğrencilerinin en kaliteli şekilde geleceğe hazırlanması, ülkemizin bilim ve teknoloji alanında rekabet gücünü artırma hedefine bütün paydaşlarımızla birlikte çalışarak ulaşacağımızın heyecanını taşıyorum.

Başta akademik ve idari personelimiz olmak üzere bütün mensuplarımıza, kıymetli öğrencilerimize ve değerli ailelerine en içten selam ve sevgilerimi sunarım.

 

Prof. Dr. Mustafa KURT
Rektör

 


Bu sayfa Bilgi İşlem Daire Başkanlığı tarafından en son 19.10.2021 13:38:04 tarihinde güncellenmiştir.

HIZLI ERİŞİM