Tüm Duyurular

2020-2021 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI LİSANSÜSTÜ BAŞVURULARI

 • 06.08.2020

Duyuru hakkında detaylı bilgiye "Duyuru-Etkinlik" sekmesinden erişebilirsiniz.

Devamı

Merkezi Taban Puanlı Yatay Geçiş (Ek-Madde1)

 • 06.08.2020

Duyuru hakkında detaylı bilgiye "Duyuru-Etkinlik" sekmesinden erişebilirsiniz.

Devamı

MİTTO- TUSAŞ Ar-Ge İşbirliği Çağrıları Yayımlandı!

 • 23.07.2020

TUSAŞ Teknoloji Yol Haritası / Kazanım Planında yer alan çalışma konuları ve Şirketin stratejik önceliklerine göre, özgün ürünlerin üretimi ve bu kapsamda yürütülen ürün geliştirme projelerin desteklenmesi amacıyla, ihtiyaç duyulan konulara yönelik olarak belirli dönemlerde Ar-Ge İşbirliği Çağrısı yayımlanmaktadır. Detaylı bilgiye 'Duyuru-Etkinlik' sayfasından ulaşabilirsiniz.

Devamı

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığı “Staj Seferberliği” Duyurusu

 • 21.07.2020

Son sınıfa geçtim staj yapamadım diyorsan, endişelenme; #stajseferberligi programı senin için. Detaylar http://yetenekkapisi.org ’da. #yetenekheryerde  @HMBakanligi  cbiko.gov.tr Detaylı bilgiye "Duyuru-Etkinlik" sekmesinden erişebilirsiniz.

Devamı

MİTTO- TÜBİTAK ARDEB 1001 Programı Başvurularında İlave Puan Süreci Başladı

 • 20.07.2020

TÜBİTAK Araştırma Destek Programları Başkanlığı (ARDEB) tarafından yürütülmekte olan 1001 Programına ilk defa başvuru yapan araştırmacılara bir defaya mahsus olmak üzere +3 ilave puan verilmesi uygulamasının genişletilmesine karar verilmiştir. Detaylı bilgiye "Duyuru-Etkinlik" sekmesinden erişebilirsiniz.

Devamı

MİTTO- TET ARGE PROJE PAZARI

 • 17.07.2020

AR-GE Proje Pazarı vasıtasıyla Elektrik Elektronik ve Bilişim Sektörü ’nün yüksek katma değerli üretim yapabilmesi, ihracatının sürdürülebilir kılınması, Üniversite-Sanayi işbirliği kültürünün yaygınlaştırılması amacı ile AR-GE projesi yapmak isteyen sanayi kuruluşlarının temsilcileri, üniversiteler, AR-GE kuruluşları ve teknopark çalışanları ile araştırmacıları bir araya getirerek aralarındaki iletişimi artırmak, AR-GE destek programlarına başvurulmasına destek olmak, sanayii ihtiyaçları ile buluşmaya katkı sağlayacak ortak proje önerilerinin oluşturulması hedeflenmektedir. Detaylara "Duyuru-Etkinlik" sekmesinden erişebilirsiniz.

Devamı

MİTTO- Singapur ile GlobalStars 2. Çağrısı Açıldı!

 • 13.07.2020

Doğrudan EUREKA üyesi olmayan ülkeler ile iş birliği yapma imkânı sağlayan bir EUREKA girişimi olan GlobalStars kapsamında EUREKA üye ülkeleri arasında yer almayan Singapur ile iş birliği imkânı sunan 2. çağrı 15 Ekim 2020 tarihine kadar proje fikirlerini toplamaya devam edecektir. Detaylı bilgiye ' Duyuru - Etkinlik ' sayfasından ulaşabilirsiniz.

Devamı

MİTTO- KOBİ'lerin İhtiyaçlarına Yönelik Akademi-Özel Sektör-Şemsiye Kuruluş İş Birliği Çağrısı

 • 13.07.2020

CORNET Programının 30. Çağrısı ile KOBİ’lerin rekabet öncesi kapasitelerini artıracak ihtiyaçlarına yönelik projelerin desteklenmesi hedeflenmektedir. Söz konusu çağrı ile desteklenecek projelerin KOBİ ihtiyaçları doğrultusunda akademi ortağınca gerçekleştirilmesi, çıktıların ise birden fazla KOBİ’nin faydasına olması ve çıktıların yaygınlaştırılması beklenmektedir. Detaylı bilgiye "Duyuru-Etkinlik" sekmesinden erişebilirsiniz.

Devamı

MİTTO- Eurostars Türkiye İskandinavya Çağrısı Açıldı!

 • 08.07.2020

Türkiye ve İskandinav ülkeleri (Danimarka, İsveç ve Norveç) arasındaki iş birliğinin artırılması ve bu ülkelerdeki firmaların ortak Ar-Ge çalışmalarının Eurostars Programı kapsamında desteklenmesi için Eurostars Çağrısı açıldı. Detaylı bilgiye "Duyuru-Etkinlik sekmesinden erişebilirsiniz.

Devamı

Öğrencilerimize Duyuru

 • 04.07.2020

Devamı

Yabancı Diller-YAZ OKULU DUYURUSU

 • 01.07.2020

Marmara Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Yaz Okulu Takvimi ile ilgili detaylı bilgiye "Duyuru-Etkinlik" sekmesinden erişebilirsiniz.

Devamı

MİTTO- TUSAŞ Ar-Ge İşbirliği Çağrıları Yayımlandı!

 • 01.07.2020

TUSAŞ Teknoloji Yol Haritası / Kazanım Planında yer alan çalışma konuları ve Şirketimiz stratejik önceliklerine göre, özgün ürünlerin üretimi ve bu kapsamda yürütülen ürün geliştirme projelerin desteklenmesi amacıyla, ihtiyaç duyulan konulara yönelik olarak belirli dönemlerde Ar-Ge İşbirliği Çağrısı yayımlanmaktadır. Detaylı bilgiye "Duyuru-Etkinlik" sekmesinden erişebilirsiniz.

Devamı

KAMUOYU AÇIKLAMASI

 • 30.06.2020

Devamı

Marmara Üniversitesi 2019 Yılı Kurum İç Değerlendirme Raporu

 • 25.06.2020

Kurum İç Değerlendirme Raporuna ' Duyuru - Etkinlik ' sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Devamı

MİTTO- ELGİNKAN VAKFI 15. TÜRK KÜLTÜRÜ ARAŞTIRMA VE TEKNOLOJİ ÖDÜLLERİ 2020

 • 25.06.2020

Elginkan Vakfı tarafından Türk kültürü ve teknoloji alanındaki araştırma, çalışma ve hizmetlere destek olmak amacıyla ilk kez 2006 yılında hayata geçirilen Türk Kültürü Araştırma ve Teknoloji Ödülleri Programı’nın onbeşinci uygulaması bu yıl gerçekleştirilecektir. Detaylı bilgiye ' Duyuru - Etkinlik ' sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Devamı