T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Programları

Sevgili Öğrenciler,

Marmara Üniversitesi’nin de paydaşı olduğu “T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi”nin yazılımı olan web sayfaları ve programları hakkında bilgilendirme metinleri aşağıdadır:

Gençler, İşverenler Ve Kariyer Merkezleri’nin Dijital Etkileşim Platformu

Yetenek Sende Fırsatlar Yetenek Kapısı'nda! Fırsatlardan ilk sen haberdar olmak istiyorsan, Yetenek Kapısı seni bekliyor. İş /Staj ilanları, kariyer danışmanlığı, kariyer fuarları, etkinlikler ve çok daha fazlasına buradan (Yetenek Kapısı) ulaşabilirsin.

Kayıt için https://www.yetenekkapisi.org/ web sayfasına bakınız.

Kariyer Kapısı

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tarafından hazırlanan Kariyer Kapısı, istihdamda liyakat ve yetkinliğin artırılması, iş / staj ilanlarının kamuoyu ile etkin, şeffaf ve güvenilir bir şekilde paylaşılması için e-Devlet entegrasyonu ile geliştirilen dijital kariyer platformudur.

Web sayfası: https://kariyerkapisi.cbiko.gov.tr/

Staj Seferbirliği Programı

Bu program ile şeffaf, izlenebilir ve yenilikçi değerleme yöntemi ile kamu kurumları ve özel sektördeki staj imkânlarının tüm üniversiteli gençler için ulaşılabilir hale getirilmesi hedeflenmektedir.

Web sayfası: https://kariyerkapisi.cbiko.gov.tr/

Kamu İş İlanları

Kariyer Kapısı web sayfasında yer alan Kamu İş İlanları butonuna tıklayınız. Açılan https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr/ web sayfasında Kamu Kuruluşlarının İş İlanı ve detaylarına ulaşabilirsiniz.

HIZLI ERİŞİM