HABERLERTüm Haberler

Maltepe Eğitim Aile Sağlığı Merkezi Başıbüyük Yerleşkemizde Açıldı

Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Aile Hekimliği Anabilim Dalı tarafından yürütülen Maltepe Eğitim Aile Sağlığı Merkezi, üniversitemizin Başıbüyük Yerleşkesinde açılmış olup; öğrencilerimize, öğretim üyelerimize, tüm hizmetli ve memurlarımız ile halka sağlık hizmeti sunmaktadır.

09
Mar

Merkezimizde Aile Hekimliği Ana Bilim Dalı öğretim üyeleri ve asistan hekimleri tarafından Sağlık Bakanlığı İl Halk Sağlığı Müdürlüğü Aile Sağlığı Hizmetlerine entegre bir sağlık hizmeti sunulmaktadır.

Tüm sağlık sorunlarınız (çocuk-erişkin), sağlıklı (çocuk-erişkin) periyodik muayeneleri, aşı/bağışıklama hizmetleri, kanser taramaları (rahim ağzı kanseri-kolon kanseri-meme kanseri), obezite, hipertansiyon, diyabet, mide-barsak hastalıkları, kolesterol yüksekliği, tiroid hastalıkları, kansızlık gibi kronik hastalıkların tedavi ve izlemi, tetkik, evlilik raporu, ehliyet raporu, aile planlaması ve üreme sağlığı konularında yöntem sunumu ve danışmanlık, sağlıklı yaşam beslenme ve egzersizleri, kardiyovasküler risk yönetimi ve sigarayı bırakma hizmetlerimizden yararlanmak üzere merkezimize başvurabilirsiniz. Hizmetlerimizden yararlanabilmeniz için merkezimizi ziyaret etmeniz ve tek sayfalık başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. 

Adres: T.C. Sağlık Bakanlığı Marmara Üniversitesi - Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Aile Hekimliği Anabilim Dalı Kat 3 - Fevzi Çakmak Mah. Mimar Sinan Cad. - No: 41, 34899, Üst Kaynarca - Pendik, Istanbul

Tel:0216 421 22 17

 

Bu sayfa Marmara Üniversitesi tarafından en son 13.03.2017 11:36:52 tarihinde güncellenmiştir.

Kısayol tuşları hakkında bilgi Tüm Haberler Tüm Etkinlikler
Tüm Duyurular