HABERLERTüm Haberler

MÜSEM ve PWC Arasında Eğitim Protokolü Anlaşması İmzalandı

PricewaterhouseCoopers Danışmanlık Hizmetleri Şirketi (PwC) ve Marmara Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (MÜSEM) arasında İşletme Yönetimi alanında ortaklaşa yürütülecek iki ayrı sertifika programı 2017 Mart ayında başlayacak.

14
Ara

PricewaterhouseCoopers Danışmanlık Hizmetleri Şirketi (PwC) ve Marmara Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (MÜSEM) arasında "Değişim Yaratacak İşletmeler için Yönetim Sertifika Programı" ve "Dinamik İş Çevresine Yönetici Olarak Hazır Olmak Sertifika Programı" düzenlenmesi için 13 Aralık 2016 tarihinde MÜSEM merkezinde bir eğitim protokolü imza töreni gerçekleştirildi. İmza törenine İngilizce İşletme Bölüm Başkanı Prof. Dr. Emine Çobanoğlu, aynı bölümden Doç. Dr. Müjdelen Yener, PwC Şirketinden Denetim Hizmetleri Direktörü Ramazan Yüksekkaya ile Pazarlama, İletişim ve İş Geliştirme Müdürü Aslıhan Dellaloğlu Karacalı ve MÜSEM Müdür Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Özgür Akpınar katıldı.

Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nuran Cömert, PwC Ortağı Serhat Onan ve MÜSEM Müdürü Prof. Dr. Ahmet Yılmaz tarafından imzalanan protokol çerçevesinde 2017 yılının Mart ayında eğitimlere başlanması planlanıyor. İngilizce İşletme Bölümü'nün koordinatörlüğünde, orta kademe şirket yöneticilerine yönelik olarak tasarlanan sertifika programlarının eğitimlerinde Marmara Üniversitesi öğretim üyelerinin yanında PwC şirketinden eğitimciler de yer alacak. "Değişim Yaratacak İşletmeler için Yönetim Sertifika Programı" çerçevesinde; Stratejik Bilinç, Örgütsel Kültür, Bilgi Yönetim Sistemleri, Bilgi Güvenliği, Girişimcilik ve İnovasyon, Ar-Ge Teşvikleri, İnsan Kaynakları, Sosyal Güvenlik Mevzuatı ve İş Hukuku, Finansal Analiz ve UFRS-TMS dersleri verilecek. "Dinamik İş Çevresine Yönetici Olarak Hazır Olmak Sertifika Programı" kapsamında verilecek dersler ise şöyle: Stratejik Yönetim, Güncel İktisat, Rekabet Hukuku, Pazarlama ve Satış, Kurumsallaşma, Güncel Vergi Konuları, Yönetim Muhasebesi ve Bütçeleme, Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve Marka, E-İşletme ve Uzlaşma.

 

Bu sayfa Marmara Üniversitesi tarafından en son 06.02.2017 16:29:47 tarihinde güncellenmiştir.

Kısayol tuşları hakkında bilgi Tüm Haberler Tüm Etkinlikler
Tüm Duyurular